Akvárium CB 21MHz Elektro Hudba Fotky ZX Spectrum +2A Jídlo Rybaření Hlavní stránka Akvárium CB 27MHz Elektro Hudba Fotky ZX Spectrum Jídlo Rybaření
English version

Místa vhodná k lovu akvarijního krmení

Je spousta rybníků a různých nádrží. Akvaristi si tyhle místa většinou nechávají pro sebe. Na venkově je to skoro každá louže nebo požární rybník. V Praze zatím znám jen jedno místo. Kdyby někdo znal nějaké jiné pražské místo, tak bych o něm samozřejmě rád věděl.

Park přátelství na Proseku Vlevo vidíte bazénky v Parku přátelství na Proseku v Praze 9. Přes tohle léto (1999) je dokonce v bazéncích voda (asi před dvěma lety byly prázdné). Přes zimu jsou vždy vypuštěné. Protože tam nejsou ryby, tak je menší šance, že si domů přitáhnete nějakého rybího parazita. Tuhle dobu (konec června) je voda doslova hustá, kolik je tam perlooček. Jsou příšerně velké a tak to, co nalovím, musím třídit, a ty největší vyhazovat. Dá se to jednoduše, protože jsou tak velké (asi 5mm), že zůstanou v klasické lovící síťce na rybky. Pak tam jsou buchanky a sem tam komáří nebo pakomáří larva. Některé "úlovky" si můžete prohlédnout na téhle stránce.


Hlavní stránka