Akvárium CB 21MHz Elektro Hudba Fotky ZX Spectrum +2A Jídlo Rybaření Hlavní stránka Akvárium CB 27MHz Elektro Hudba Fotky ZX Spectrum Jídlo Rybaření

English version

Hudba

Ibanez Kromě toho, že poslouchám vlastně většinu hudebních stylů, tak se snažím také hrát na akustickou kytaru. Proto jsou na této stránce hlavně písničky opatřené akordy.
Zpívání na pražském Střeleckém ostrově Pokud se vyskytujete občas v Praze, tak si přijďte zazpívat na pražský Střelecký ostrov. Každý čtvrtek večer zhruba od května do září se tam schází lidi, co baví jezdit na vandry a hrát nebo zpívat. Okruh lidí není uzavřený, právě naopak. Nudit se nebudete.

Zpěvník Písničky, které se mi líbí, jsem uspořádal a sestavil z nich zpěvník, který si můžete stáhnout. Zatím je komplet jen první díl.
Jestli Vám tu něco bude chybět tak se můžete podívat na OLGU OLGA Archiv písniček a nebo Dougův zpěvník Dougův elektronický zpěvník. Tam už snad najdete písničky, co hledáte.


Následující písničky jsou obsaženy v předešlých zpěvnících, ale různě rozházené a tak je tu servíruju pěkně pohromadě. Určitě si sežeňte CD Nadoraz Natvrdo. Je to pravý brutální jazz! Seznam mých ostatních cédéček si můžete prohlédnout tady.

Autor, interpret nebo obsah Počet písniček
Jaroslav Ježek / Jiří Voskovec, Jan Werich 11
Miki Ryvola 29
Wabi Ryvola 17
Ivan Mládek 11
Pohromadě na přehradě 12
Nadoraz 7
Večerka 22
Šedifka (Duo Komáři) 3
Limonádový Joe 6
Balada pro banditu 3
Jiří Schelinger 9
Peter Lipa 7
Tramp Evergreen Band 6
Ponožky pana Semtamťuka 4
Sputnik 1
Tabulatury 2

Moje hudební nástroje

Moje nástroje

Pokud se chcete kouknout, tak mám i stránku s popisem mých nástrojů. Jde většinou o muzejní kousky, ale jsou moje...
Jak doladit kytaru A jestli máte doma nějakou nenaladitelnou kytaru nezoufejte, a koukněte se na popis jak by se to MOHLO dát spravit.


Hlavní stránka
Linux - zdarma a legálně